Top 10 produktów z Biedronki – część 2

  -  Blog   -  Top 10 produktów z Biedronki – część 2

Top 10 produktów z Biedronki – część 2

Ciąg dalszy top produktów z Buedronki ???? Prześwietlamy kolejne produkty godne uwagi ????
1. Kefir Mleczna Dolina – nie zawiera mleka w proszku. W składzie mamy jedynie mleko pasteryzowane, żywe kultury bakterii i drożdży kefirowych.
2. Jogurt typu greckiego Tolonis – podobnie jak kefir nie ma składzie mleka w proszku.
3. Serek śmietankowy lekki Delikate – na tle innych serków wiodących firm wypada naprawdę nieźle. Jego skład to: serek śmietankowy, białka mleka, jogurt, sól. Bez mleka w proszku, stabilizatorów i cukru.
4. Ser żółty Głodniaki – o ser żółty z dobrym składem naprawdę ciężko, dlatego trzeba uważnie czytać etykiety. Skład Głodniaków jest idealny – mleko pasteryzowane, sól, kultury bakterii kwasu mlekowego.
5. Szynka wędzona Kraina Wędlin Nature – sprawa wygląda tu podobnie jak w przypadku serów żółtych. Wiadomo, że najlepsze i najsmaczniejsze są domowe wędliny, ale jeśli musimy zdecydować się na sklepowe to patrzmy na skład. W powyższej szynce znajdziemy: mięso wieprzowe z szynki, sól, aromaty naturalne, białko wieprzowe kolagenowe, błonnik pszenny bezglutenowy, glukozę, przyprawy, ekstrakty przypraw. Bez stabilizatorów, konserwantów i wzmacniaczy smaku.
6. Tortellini Rana – jak na “gotowca” skład ma bardzo przyzwoity: makaron, ricotta, suszone ziemniaki, szpinak, serwatka w proszku, oleje roślinne, błonnik, sól.
7. Wiórki kokosowe Bakallino – w paczce znajdziemy tylko czyste wiórki kokosowe, bez dodatku substancji konserwującej – dwutlenku siarki.
8. Smoothie Vital Fresh – zawsze powtarzam, że najlepiej jeść świeże owoce, a po soki sięgać jak najrzadziej. Jeśli jednak już najdzie nas ochota na soczek to wybierajmy dobrze. Biedronkowe smoothie dostępne jest w kilku wariantach smakowych. W składzie znajdziemy soki i przeciery owocowe oraz witaminę C. Bez dodatku cukru.
9. Musy owocowe Day Up – to świetny pomysł na przekąskę w ciągu dnia. Zawierają: puree owocowe, jogurt naturalny, płatki owsiane/jaglane.
10. Batony owocowe Vitanella – w porównaniu do innych znanych batoników te wypadają zdecydowanie lepiej. Jednak pamiętajmy, że ciągle są to słodycze, więc umiar wskazany ???? W składzie mamy: zagęszczone soki i przeciery owocowe, suszone owoce, olej rzepakowy, pektyny, błonnik i aromaty.