FAQ

  -  FAQ

Czy posiłki są pracochłonne?

Posiłki są łatwe i szybkie do przygotowania. Aby zaoszczędzić czas i przygotować dany posiłek na 2 dni wystarczy podwoić składniki.

Czy jadłospis zawiera drogie i trudno dostępne produkty?

Jadłospis składa się z ogólnodostępnych produktów, które można dostać w takich marketach jak: Biedronka, Lidl, Kaufland, Auchan, Tesco itp. Nie zawiera żadnych drogich i wymyślnych składników.

Jaki jest czas oczekiwania na jadłospis?

Gotowy jadłospis wysyłany jest do 24 godzin od otrzymania wpłaty na konto. W przypadku współpracy indywidualnej jadłospis oraz wszystkie pozostałe materiały wysyłane są do 5 dni roboczych od otrzymania wpłaty i wypełnionej ankiety żywieniowo – zdrowotnej.

Jak zamówić gotowy jadłospis?

W celu zamówienia jadłospisu należy wejść do zakładki Sklep, wybrać odpowiedni rodzaj diety, ilość posiłków, czas trwania oraz kaloryczność. Następnie należy podać niezbędne dane i opłacić zamówienie.

Jak zamówić indywidualny jadłospis?

W celu zamówienia indywidualnego jadłospisu należy wejść do zakładki Sklep, wybrać odpowiedni pakiet, podać niezbędne dane i opłacić zamówienie. Następnie na adres e-mail wysyłam link do ankiety żywieniowo – zdrowotnej, którą należy rzetelnie wypełnić. Po otrzymaniu wypełnionej ankiety kontaktuję się, aby ustalić wszystkie szczegóły dotyczące współpracy.

Czy domownicy mogą jeść te posiłki co ja?

Tak, ponieważ dieta składa się pełnowartościowych posiłków i dostarcza wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ nie tylko oszczędzamy czas na gotowanie, ale również uczymy domowników zdrowych nawyków żywieniowych.

Czym różni się gotowy jadłospis od indywidualnego?

Gotowy jadłospis zawiera pełnowartościowe, zbilansowane posiłki, ale nie jest dobierany indywidualnie. Jest przeznaczony dla osób zdrowych, które chcą schudnąć lub po prostu zdrowo się odżywiać.

Indywidualny jadłospis układany jest z uwzględnieniem preferencji smakowych, jednostek chorobowych, alergii i nietolerancji pokarmowych. Obejmuje również stałe wsparcie i kontrolę postępów.

Kiedy mogę spodziewać się pierwszych efektów i osiągnięcia celu?

Nie ma konkretnej reguły dotyczącej utraty kilogramów. U każdej osoby wygląda to inaczej. Pierwsze efekty zwykle można zauważyć po 1 lub 2 tygodniach przestrzegania diety. Na samym początku waga spada trochę szybciej, ponieważ organizm pozbywa się nadmiaru wody. Natomiast zdrowy spadek wagi to 0,5-1kg tygodniowo, co daje od 2 do 4kg w skali miesiąca.

Co mam zrobić, jeśli nie wiem jaką kaloryczność diety wybrać?

Wystarczy napisać do mnie na Messengera: m.me/dietaszytanamiare lub na adres e-mail: fitjadlospis@gmail.com i podać swój wiek, wzrost, wagę, rodzaj wykonywanej pracy oraz stopień aktywności fizycznej. Po wykonaniu obliczeń odpiszę, która kaloryczność będzie odpowiednia.